Zamknij
Strona główna » O nas

O nas

JAGAbaby


To marka odzieży stworzona dla komfortu i dobrego samopoczucia każdej kobiety oraz dziecka. Poprzez nasze ubrania chcemy zaczarować Waszą codzienność, tak aby od pierwszego założenia było Wam zawsze, wszędzie i w każdej sytuacji wygodnie.


Jako marka stawiamy na jakość i estetykę wykonania. Ubrania szyjemy w naszych szczecińskich szwalniach, ponieważ ważne jest dla nas również wsparcie lokalnych usługodawców i przedsiębiorców.


Materiały oraz dodatki dobieramy sami, całym sercem angażujemy się we wszystko co dotyczy naszej marki. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, ponieważ kupując nasze ubrania stajecie się członkami Jagowej rodziny.


Nazwa wiąże się z historią pochodzenia jej założycielki, która pochodzi z województwa świętokrzyskiego. JAGA - Babajaga - czarownica, której złą reputacje chcemy odczarować. Pokażemy, że istnieją dobre czarownice ;) Słowo „baby” możemy odbierać na różne sposoby, jako kochanie, dziecko czy po prostu z przymróżeniem oka jako baba-kobieta. 


Mamy nadzieję sprostać Waszym oczekiwaniom i stać się częścią Waszej magicznej codzienności. Witamy was w rodzinie JAGAbaby :) 

 


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu